Hizmet Sözleşmesi

Hizmet Sözleşmesi

Alan adınızı seçtikten sonra bu alan adının kayıt için müsait olup olmadığını veya bir başkası tarafından önceden alınıp alınmadığını kontrol etmelisiniz. Müşteri, işbu Sözleşmenin kuruluş aşamasında beyan ettiği TC Kimlik Numarası dahil tüm kimlik bilgilerinin gerçeğe uygun olarak bildirilmesinin, işbu Sözleşmenin geçerli bir şekilde kurulması için zorunlu ve önkoşul niteliğinde olduğunu kabul eder. Müşteri’ye ait kimlik bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunun sonradan tespit edilmesi halinde, OnayHost’un yapacağı bildirim üzerine, söz konusu yanlışlık veya eksiklik müşteri tarafından 2 gün içerisinde giderilecektir. Aksi halde, OnayHost, işbu sözleşmeyi haklı sebeple derhal ayrıca bir ihtara ve ihbara gerek olmaksızın tazminat ve benzeri herhangi bir yükümlülük doğmaksızın derhal feshetme hakkına sahiptir. OnayHost’un bu sebeple gerçekleştirdiği fesihler sebebi ile Müşteri OnayHost’dan sunulan hizmetin durdurulması yahut sözleşmenin feshi sebebi ile herhangi bir nam ve hesap altında tazminat, ödeme, iade, telafi vb. Taleplerde bulunamayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmektedir. Sunulan eksik yahut hatalı bilgiler sebebi ile Müşteri, OnayHost’un, söz konusu bilgilerdeki yanlışlık veya eksikliklerden kaynaklanan 3. Kişilerin uğrayabileceği zararlar da dahil olmak üzere her türlü zararını tazmin etmeyi kabul ve taahhüt eder. Surfshark’ın tek sorunu, uzun mesafeli bağlantılarındaki yüksek ping değeri. Bazen ping’im normal İSS bağlantıma kıyasla %300 artıyor, bu da canlı maçlarda casinomhub güncel giriş oynarken yavaşlamaya neden oluyordu. Bu yüzden her zaman WireGuard protokolünü kullanmanızı ve 5 bin kilometreden düşük mesafedeki yerlere bağlanmanızı öneririm. İsterseniz CyberGhost’u risksiz bir şekilde 45 gün deneyebilirsiniz.

Yeni eğitim öğretim yılında diğer dalların açılması düşünülmektedir. SINIF GÖRME ENGELLİ ÖĞRENCİLERE ÜREME BÜYÜME VE GELİŞME ÜNİTESİNİN ÖĞRETİMİ Mustafa SÖZBİLİR Fatih YAZICI Şeyda GÜL efe.atauni.edu.tr Bu çalışma TÜBİTAK tarafından 114K725 no lu proje kapsamında desteklenmektedir. Sizin ve bilgilerinizin güvende kalması için kapsamlı testlere dayanan dürüst, doğru ve uygulanabilir bilgilerle siber güvenlik hakkında daha bilinçli seçimler yapmanıza yardımcı olmak. Bulut tabanlı kontrol panelinizden çocuğunuzu takip edebilir ve kısıtlama koyabilirsiniz. Uygulamayı Android’e indirirseniz uygulamayı kurmak için telefona erişiminizin olması gerekir. IOS cihazlarda ise çocuğunuzun iCloud hesabına erişiminiz olduğu sürece, cihaza fiziksel erişiminiz olmasa bile uygulamayı yükleyebilirsiniz. Bilgiye sınırsızca ulaşabilme, çocuklar için fazlasıyla zararlı olabilmektedir. Hakkında bir şeyler öğrenmeye bir Google araması kadar yakın olurlar.

Günlük sınır koyma, cihazların ne zaman kullanılabileceğine dair detaylı takvim oluşturma ve çocuklarımın aşırı fazla zaman geçirdiğini düşündüğüm uygulamaları kısıtlama konusunda en iyi esnekliği o sağladı. Süre sınırı dolduktan sonra bile hangi uygulamaların çalışacağını seçebiliyordum. Bu benim için önemliydi çünkü bunun sayesinde telefonlarındaki arama ve rehber uygulamalarını açık tutabilmek mümkün oldu. Bu her ebeveyn kontrolü uygulamasında vardır diye düşünebilirsiniz ama test ettiğim çoğu uygulamada bu seçenek yoktu ve süre sınırından sonra telefon tamamen kilitleniyordu. Gördüm ki birçok ebeveyn kontrolü uygulaması, internet sitelerinde yapabildiklerini iddia ettikleri çoğu şeyi aslında yapamıyor. Çoğu abone olmanız için herhangi bir sebep sunmuyor ve uygulamalarını kullanmadan bile rahatlıkla erişebileceğiniz veriler sunuyor. Bunların arasından sıyrılıp en iyi ebeveyn kontrolü uygulaması olan Qustodiu’ydu. 30’dan fazla kategoriye sahip web filtresi, çok sayıda ekran süresi aracı ve her türlü veriyi görmeyi kolaylaştıran kontrol paneliyle 2024 yılının 1 numaralı ebeveyn kontrolü uygulaması olmayı başardı. Sitemizin müşteri veri tabanına kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgileri (isim, adres, telefon, e-posta adresi vb) gibi istenilen tüm bilgiler belirtmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır.

B) Üye bilgilerinizi doğru ve güncel tutacağınızı kabul etmiş olursunuz. OnayHost bilgilerinizin eksik/yanlış olduğunu tespit ederse kaydınızı silebilir. Eğer bir firmayı/kurumu temsilen üye oluyorsanız bu metin, temsil ettiğiniz firma/kurumu bağlamaktadır. Eğer bize üçüncü bir şahıs ile ilgili kişisel bilgileri sağlıyorsanız o zaman bu üçüncü şahsa yukarıda ve aşağıda belirtilen bütün bilgileri aktarmayı kabul ediyorsunuz. Ve ilgili vergiler nedeniyle oluşacak artırımlar hariç, fiyat artış piyasa koşularına göre OnayHost tarafından MÜŞTERİ’ye 30 gün önceden bildirilecektir. MÜŞTERİ OnayHost ‘nin Türk Telekom’a veya servis sağlayıcılarına ödemek zorunda olduğu ücretlerde oluşacak artışları aldığı hizmetle oranla aynen üstleneceğini ve hizmet ücretini değişikliğin yürürlüğe girdiği andan itibaren artacağını kabul ve taahhüt eder. 6.4.OnayHost faturaları, kiralanan hat erişme açıldıktan sonra düzenlenir ve ödeme koşulu ekte farklı bir düzenlemeye tabi değilse her ay peşin olarak tahsil edilir. OnayHost’un vereceği hat kira, server kira ve/veya web-hosting hizmetlerine ait faturalar sözleşme imzalandıktan sonra üç gün içinde ilk ay/yıl için peşinen kesilip tahsil olunur. MÜŞTERİ işbu sözleşme ile OnayHost temsilcisi, acentesi, ticari mümessili, ortağı, çözüm veya iş ortağı gibi unvan ve statüleri kazanmayacağını kabul eder, kendini üçüncü şahıslarla karşı bu şekilde tanıtamaz. Ve OnayHost’un anlaşmalı servis sağlayıcıları tarafında her ne sebeple olursa olsun meydana gelecek arızalar ve OnayHost’un kontrolünde olmayan erişim problemi ve gecikmelerden OnayHost sorumlu tutulamaz.

  • 30 günlük para iade garantisiyle ExpressVPN’i Bet365’te risksiz deneyebilirsiniz.
  • Çocuğunuzun WhatsApp, Facebook Messenger, YouTube, Instagram, Facebook, Twitter ve KIK hesaplarının yanı sıra SMS uygulamalarına (yalnızca Android için) bağlanıyor ve şüphe uyandıran kelimeler ya da uygunsuz içeriklerin tespit edilmesi halinde uyarı mesajı gönderiyor.
  • Adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.
  • OnayHost tarafından gönderilen faturalara, herhangi bir anlaşmazlık halinde, fatura sahibi tarafından yazılı olarak 14 gün içinde itiraz edilmelidir.

Çocuğunuzun WhatsApp, Facebook Messenger, YouTube, Instagram, Facebook, Twitter ve KIK hesaplarının yanı sıra SMS uygulamalarına (yalnızca Android için) bağlanıyor ve şüphe uyandıran kelimeler ya da uygunsuz içeriklerin tespit edilmesi halinde uyarı mesajı gönderiyor. Bunun için hazır bir liste mevcut ancak siz de şüpheli kelimeler ve belirli ifadeler ekleyerek bu aracı daha etkin hale getirebiliyorsunuz. İsterseniz çocuğunuzun yaşına göre ön ayarlı bir kategoriyi kullanabilir, isterseniz de her bir kategoriye tek tek bakarak çocuklarınız için kendi ayarınızı yapabilirsiniz. Diğer versiyonların aksine, web filtresi artık çoğu popüler tarayıcıda çalışıyor ve ayrıca tarayıcıların gizli modunu da gözleyebiliyor. Ancak çocuklarınız Google ya da Bing yerine DuckDuckGo ya da StartPage’i tercih ediyorsa, arama sonuçlarını göremeyeceksiniz demektir. Müşterinin, OnayHost hizmetlerimizden faydalanabilmesi için bir hesap açması ve bir müşteri kodu ile şifre alması gerekmektedir. Müşteri, müşteri kodu ve şifresi ile on-line olarak kayıtlı bilgilerine ulaşabilir, gerekli değişiklikleri yapabilir.

Diğer yollarla(e-mail, telefon, canlı destek, iletişim formu vb..) hesapla ilgili herhangi bir bilgi paylaşılmaz, herhangi bir işlem yapılmaz. Venüs Yazılım Bilişim ve İnternet Hizmetleri tarafından garanti edilen 99% uptime garantisi yerine getirilmezse, Venüs Yazılım Bilişim ve İnternet Hizmetleri, talebiniz doğrultusunda, ilgili hizmet için bir ay ücretsiz kullanım hakkı sağlama sorumluluğundadır. Üçüncü parti izleme yazılımlarının bildirdiği uptime raporları Venüs Yazılım Bilişim ve İnternet Hizmetleri için geçerli değildir, Venüs Yazılım Bilişim ve İnternet Hizmetleri uptime raporlarını kendisi tutmakta ve yayınlamaktadır. Uptime garantisinin yerine getirilmediği durumlarda hesabınıza kredi eklenmesi için [email protected] adresine e-mail göndermelisiniz. VDS ve kiralık sunucu hizmetlerinde, yalnızca ağ için garanti verilmektedir, VDS veya kiralık sunucunuzun çalışır ve/veya erişilebilir durumda olması Venüs Yazılım Bilişim ve İnternet Hizmetleri ‘in sorumluluğunda değildir. Bu gibi durumlarda, siz bildirmedikçe, Venüs Yazılım Bilişim ve İnternet Hizmetleri sorundan haberdar olmayacaktır.

Firmamız oyun boyu vb alanlara özel hizmet sağlayan bir firma olmaması nedeni ile bu alanda herhangi bir garantimiz ve iade hizmetimiz yoktur. Venüs Yazılım Bilişim ve İnternet Hizmetleri, sunduğu herhangi bir sunucu barındırma hizmetindeki sunucunun şifresini sıfırlama hakkını saklı tutar. Geçerli bir e-mail adresi ve root şifresini bizim sistemimizde kayıtlı bulundurmak, müşterinin sorumluluğundadır. Satın aldığınız pakete göre belli bir trafik limitine sahip olacaksınız. Bu limitin doldurulması/aşılması durumunda, satın alınan hizmet/hizmetler bir sonraki aya kadar veya daha fazla trafik satın alınana kadar otomatik olarak askıya alınabilir. Satın aldığınız trafiğin üzerinde yapılan kullanımlar sonraki ay faturalandırılacaktır ve bu ücreti, itiraz etmeksizin, talep edilen süre içerisinde ödeyeceğinizi kabul ediyorsunuz. A) Limitsiz web hosting hizmetleri, sadece web sitelerinizin dosyalarının barındırılması ve sadece web sitenizin trafiğini kapsamaktadır.b) Limitsiz web hosting alanı, veri depolama ve/veya yedek alanı, arşiv dosyalarının, müzik vb dosyaların saklanması amacıyla kullanılamaz. Bet365 spor müsabakalarının yanı sıra, siyasi etkinliklerin sonuçları, mali piyasalar, televizyon dizilerinin sonları, yetenek yarışmaları ve ödül törenleri gibi farklı dallarda da mostbet giriş oynamanıza imkân tanır. Sitede ayrıca canlı olarak diğer üyelere karşı oynanabilen çeşitli kumarhane oyunları da bulunur. ExpressVPN’in çok yüksek hızı onu bet365’teki canlı bahisler için ideal yapar.

Share this post