Прописуємо Prompts Для Максимально Ефективних Діалогів З Chatgpt

Перед тим, як перейти до деяких простих прикладів, майте на увазі, що ваші результати можуть відрізнятися залежно від версії LLM, яку ви використовуєте. Загалом використання ChatGPT полягає в тому, щоб надати йому дуже чітку та дуже-дуже конкретну підказку, яку він зможе використати для створення узгодженої та актуальної відповіді. Пам’ятайте, що це не платформа реального часу, підключена до Інтернету, і вона має обмежені дані після 2021 року, тому що нинішня версія чату була створена у 2021 році, після цього вона просто навчається на нових даних, які підказують їй користувачі. Це ще одна причина, чому дані у відповідях чату бувають застарілими та ненадійними.

Оскільки межа знань системи – вересень 2021 року, при формуванні запиту впевніться у тому, що він потрапляє в ці часові ліміти. Після отримання даних з ними можна працювати як зі звичайною змінною. Поділитися посиланням в робочому чаті, закинути лінк на сайт в рекламу, соцмережі чи SMS…. Спробуємо сформувати фінальний запит, скажімо, для реклами нашого хостингу.

Ви зрозумієте глибину відповідей та логіку алгоритму чату. Його відповіді українською нічим не відрізнятимуться від відповідей англійською чи іншою мовою. Однак іноді трапляються помилки, передруки, тому що система ще навчається різними мовами, і розробники обіцяють, що в наступному поколінні ChatGPT-4 подібних помилок вже не буде. Нещодавно OpenAI анонсував наступне покоління ChatGPT-4, яке поки проходить широке бета-тестування. Так, ChatGPT розуміє українську і навіть коректно відповість вам на питання соловʼїною.

Почніть ефективно використовувати АІ у своїй роботі чи бізнесі. Вітаємо Вас на Prompt.Com.Ua – онлайн платформі, яка допоможе Вам швидко опанувати промпт інжиніринг, prompt engineering що це навчитися писати ефективні промти та застосовувати їх у своїй роботі. Будьте дуже конкретними щодо інструкції та завдання, яке ви хочете, щоб модель виконала.

  • Розробники використовують промпт-інжиніринг для розробки надійних та ефективних методів промптингу, що взаємодіють із LLM та іншими інструментами.
  • Промпт може містити інформацію, таку як інструкція або питання, яке ви передаєте моделі, і містити інші деталі, такі як контекст, вхідні дані або приклади.
  • Сьогодні промпт-інжиніринг в Україні та всьому світі – це відносно нова дисципліна розробки та оптимізації промптів для ефективного використання мовних моделей (LM) у широкому спектрі додатків та дослідницьких тем.
  • Це дозволяє уникнути надто великої складності у процесі проектування промпту із самого початку.
  • Як бачите, мовна модель виводить продовження рядків, які мають сенс у контексті “The sky is”.
  • Оскільки цей інструмент побудовано так, що він постійно навчається, за допомогою підказок користувачі навчають ШІ та його аналітичні можливості.

Деякі фахівці рекомендують розміщувати інструкції на початку промпту. Ще одна рекомендація полягає у використанні деякого ясного роздільника, наприклад “###”, для відокремлення інструкції та контексту. Коли у вас є велике завдання, що включає безліч різних підзавдань, ви можете спробувати розбити завдання на простіші підзавдання і поступово покращувати результати. Це дозволяє уникнути надто великої складності у процесі проектування промпту із самого початку. Наведений вище приклад – базова ілюстрація того, що сьогодні можливо за допомогою LLM (Large Language Models).

що таке prompt

Наразі у нас немає перекладів для Prompt у словнику, можливо, ви можете додати його? Обов’язково перевірте автоматичний переклад, пам’ять перекладів або непрямі переклади. Подані матеріали з 2022 року використовувалися для курсів промт інжинірингу та навчання онлайн з метою опанування навичок роботи з ChatGPT, Bard, Midjourney та іншими ШІ. З усією відповідальністю мусимо декілька разів підряд попередити вас не сприймати відповіді, які так гарно стилістично та орфографічно оформлює ChatGPT як 100% коректні та такі, що є істинними.

Зверніться до наших інженерів, якщо хочете отримати індивідуальні онлайн-уроки, що допоможуть Вам інтегрувати сучасні інструменти ШІ в свою щоденну роботу. Цей підручник з промпт інжинірингу розроблено проектом Dair з метою навчання дослідників та практиків розробки ефективних промптів. ChatGPT – це дуже цінне доповнення до інструментарію будь-якого маркетолога та підприємця, який просуває свій бізнес, щоб залишатися попереду конкурентів.

За допомогою цих підходів ви зможете отримати від ChatGPT більш точні та корисні відповіді. Переклади цей текст українською мовою професійно та грамотно, використовуючи літературні вирази. Висловлюй думки природно і зрозуміло для носія української мови. Prompt – це з англійської мови – підказка — це будь-яка фраза або набір ключових слів, які можна ввести в інструмент ШІ. На цьому етапі ми надаємо всі ті дані, які вважаємо за необхідне, або які пообіцяли надати боту.

Збільшення температури може призвести до більшої випадковості, що сприяє різноманітним чи творчим результатам. Однак, з огляду на ChatGPT – це не пошукова система, а є великою мовною моделлю, яка інтерпретує підказку та генерує відповідь на основі наявної бази знань у форматі простого мовлення як зі справжнім співрозмовником. Якщо ви також цікавитеся, як використовувати цю технологію на повну, у цій статті ви отримаєте професійну підказку, як ставити питання генеративному штучному інтелекту, щоб отримувати якісні відповіді, а не просто набір водяних фраз. Це дуже добре помітно в роботі, бо при спілкуванні не на інгліші модель може трохи тупити і перериватися на переклад у процесі відповіді. А по-друге, від мови залежить швидкість відповіді нейромережі. Коли до неї потрапляє український запит, їй потрібен час, щоб перекласти його англійською, знайти інформацію і знову перекласти з англійської на українську.

Навчання, яке дозволить зрозуміти сучасні можливості та перспективи розвитку штучного інтелекту та як за допомогою нього зменшити витрати та збільшити доходи вашого бізнесу. Вам не потрібні всі чотири елементи для промпту і формат залежить від завдання. Top_p – Аналогічно, за допомогою top_p техніки семплювання з використанням температури, так званим семплюванням ядра, ви можете контролювати, наскільки детермінованою буде модель у генерації відповіді. Якщо ви шукаєте точні та фактичні відповіді, встановіть низьке значення. Якщо ви шукаєте різноманітні відповіді, збільште значення. Ця технологія дуже корисна, наприклад, для створення першої чернетки маркетингової ідеї чи пошуку натхнення, однак відповіді чату потребують очищення, перевірки та допрацювання, оскільки ChatGPT видає неідеальні відповіді.

Наприклад, я хочу, щоб ти діяв як … копірайтер / менеджер з реклами / SEO-спеціаліст і т.п. Так само слово “промт” є лише спрощеною українізованою версією англійського терміну “промпт”. Зберегти моє ім’я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.

Мене звати (Ваше ім’я) і я представляю компанію (назва вашої компаній. Я пишу вам з пропозицією щодо можливої співпраці між нашими організаціями. Інформація про те, хто такі промт інженери для роботи з ChatGPT, Midjourney, Google Bard. Буквально використання Чат GPT виглядає як процес, де користувач вводить у пошуковий рядок своє питання, і ChatGPT генерує відповідь. Наприклад, безпосередньо прописуємо опис бізнесу, опис цільової аудиторії тощо. Тут ми повинні вказати, що ChatGPT не може використовувати під час роботи. ПрограмаChatGPT залишається недоступною на тимчасово окупованих територіях.

що таке prompt

Деталі повинні бути відповідними та сприяти виконанню завдання. Ми рекомендуємо проводити багато експериментів та ітерацій для оптимізації промптів для ваших додатків. Майте на увазі, що вам також потрібно багато експериментувати, щоб побачити, що працює найкраще.

При розробці промптів варто також враховувати довжину промта, оскільки є обмеження на те, наскільки довгим може бути промпт. Подумайте про те, наскільки конкретним і детальним ви маєте бути. Включення надто багатьох непотрібних деталей не завжди є добрим підходом.

Розробники пояснили це обмеження тим, що у такий спосіб вдасться стримати антиукраїнську пропаганду. “Майстер підказок” це лише не надто вдала спроба української локалізації терміну “промпт інженер”. Загальна рекомендація полягає в тому, щоб змінювати лише один параметр, а не обидва.

що таке prompt

Промпт інженери, вони ж “майстри підказок для ШІ” займаються розробкою, налаштуванням та вдосконаленням промптів — інструкцій, які керують взаємодією між АІ та користувачами. Ці інструкції, які українською мовою іноді невдало перекладають словом “підказки”, допомагають ШІ розуміти та адекватно реагувати на запити, що надходять від людей. При розробці промптів варто пам’ятати, що це ітеративний процес, що вимагає багато експериментів для досягнення оптимальних результатів. Хорошою відправною точкою є використання простого плейграунду OpenAI або Cohere. Промпти з декількома прикладами дозволяють навчатися в контексті, що означає, що мовні моделі можуть навчатись завданням на основі кількох демонстрацій. Ви можете використовувати ці елементи, щоб краще вказати моделі, що від неї потрібно, і в результаті отримати найкращі результати.

ChatGPT — одна з останніх розробок у сфері штучного інтелекту у світі, які створив шалений попит на усі подібні генеративні інструменти штучного інтелекту (Генеративний ШІ) – Generative AI. Наприклад, ти можеш провести дослідження цільової аудиторії та визначити, які оголошення краще відпрацьовують. Наприклад, я надам тобі опис бізнесу, опис цільової аудиторії, текст з сайту, кількість символів, рекламну платформу і ключові слова. Раніше ми з вами вже з’ясовували, що таке ChatGPT, чому це саме нейромережа, а не штучний інтелект, як багато хто вважає, та що вона вміє. А сьогодні акцент нашої уваги зміститься саме на просунуте формування запитів. Практичні навички формулювання промптів та роботи з підказками для ChatGPT, Google Bard, Bing, Midjourney, Jasper AI та іншими інструментами ШІ.

Дослідники використовують промт інжиніринг для поліпшення можливостей LLM на широкому спектрі загальних і складних завдань, таких як питання-відповідь і арифметичне міркування. Розробники використовують промпт-інжиніринг для розробки надійних та ефективних методів промптингу, що взаємодіють із LLM та іншими інструментами. Сьогодні промпт-інжиніринг в Україні та всьому світі – це відносно нова дисципліна розробки та оптимізації промптів для ефективного використання мовних моделей (LM) у широкому спектрі додатків та дослідницьких тем.

Але оскільки модель була натренована саме на англійських текстах, з нею ви зможете отримувати більш точні результати. Будь ласка, перегляньте, які онлайн курси та індивідуальні заняття з промпт-інжинірингу зараз доступні. Чтобы работа была более наглядной, мы будем следовать этому пайплайну, реализуя чат-бота для онлайн-магазина одежды. Цей простий приклад також наголошує на необхідності надання більшого контексту або інструкцій про те, що саме ви хочете досягти. Використання промтів у ChatGPT — це процес, що вимагає лише кілька простих кроків. Достатньо ввести обраний промт у відведене для цього поле, і ChatGPT автоматично згенерує текст, який відповідає вашому запиту.

За потреби ми можемо адаптувати його під український ринок, попросивши перекласти цей текст українською. Наприклад, ось такий текст я хочу отримати в кінцевому підсумку і приклад реклами. Наприклад, ти не можеш використовувати складний технічний жаргон. Вказуємо, що може робити або використовувати бот під час роботи. Чітко описуємо, що ми в підсумку хочемо отримати від моделі.

Ефективні промти (запити або підказки, промпти) для ChatGPT та схожих AI-сервісів, таких як Google Bard, здатні зробити вашу вашу взаємодію з мовною моделлю значно більш результативною. Для старту випробовування ChatGPT для маркетингових завдань використовуйте наші підказки, які допоможуть отримати точніші відповіді. ChatGPT набуває популярності, і все більше маркетологів та підприємців, які просувають свій бізнес, шукають найкращі способи для його застосування для пошуку рішень з маркетингу.

Share this post